fbpx

Rezerwacja fotografa i kamerzysty razem – pakiet korzyści i spójność klimatu

Pan i Pani młoda w miejscowości Rytel koło Chojnic

Spis treści

Rezerwacja fotografa i kamerzysty w Chojnicach

Jeden z najważniejszych dni w życiu. Niepowtarzalne chwile, zapadające w pamięć. Magia miłości i zdjęcia oraz wideo ślubne pełnią istotną rolę. Są pamiątką na lata, utrwalają one chwile śmiechu, łez szczęścia, uścisków oraz toastów, które wydarzą się podczas celebrowania Waszego święta. Warto aby reportaż ślubny jaki zostanie dla Was przygotowany był spełnieniem Waszych marzeń i pozwalał Wam przeżyć te szczerze, wspaniałe chwile raz jeszcze.

Styl i klimat

Film i zdjęcia mają opowiadać historię dnia weselnego – aby historia się nie rozmyła, zdjęcia oraz film powinny mieć jeden klimat. Fotograf i kamerzysta, którzy współpracują ze sobą od wielu lat to duet doskonały w sprawach precyzji, stylu, dopasowania oraz atmosfery. Wybór jednej firmy to gwarancja spójności w montażu, a co za tym idzie reportaż foto i video jaki otrzymamy od firmy będzie tworzył jednolitą całość.

Oszczędność kosztów przy rezerwacji fotografa i kamerzysty ślubnego

Zdecydowanie się na pakiet fotograficzno-filmowy zamiast rezerwacji dwóch oddzielnych firm z reguły jest znacznie atrakcyjniejsze cenowo. Pary nie muszą płacić dwóm osobnym firmą za koszty podróży – dzielimy wynajem samochodów oraz ubezpieczenie.
Firma Łap Moment oferuje do wyboru dwa zakresy pakietów do wyboru. Decyzja należy do Państwa. W przypadku zapotrzebowania na fotografa i kamerzysty ślubnego z Chojnic od sumy pakietów obowiązuje rabat 300zł!

Łatwość w komunikacji

Organizacja ślubu to godziny spędzone na planowaniu logistyki, wymienianiu maili, dogadywaniu szczegółów oraz przedstawianiu swojej wizji tego wyjątkowego dnia. Zdecydowanie się na fotografa oraz kamerzystę z jednej firmy może odciążyć nie tylko finansowo, ale również dać przestrzeń czasową na inne rzeczy. Wszystkie wyżej wymienione czynności planowania odbędą się z jedną firmą, co znacznie skróci czas komunikacji. Jedna umowa, jeden pakiet, jedna droga komunikacji – wszystko jest znacznie prostsze.
Istotna jest również odpowiedzialność za ewentualne utrudnianie sobie pracy i problemy, zatrudniając jedną ekipę jest ona bezstronna, ponieważ reprezentują oni jeden podmiot.

Doświadczenie jako zespół Fotografa i Kamerzysty Ślubnego

Jesteśmy marką stworzoną przez dwóch fotografów oraz kamerzystę z Chojnic z wieloletnim doświadczeniem. Zespół tworzony przez fotografa i filmowca to doświadczenie budowane latami podczas wspólnie wykonywanych zleceń. Specjalizujemy się w fotografii i filmowaniu ślubów i wesel, ale także w sesjach narzeczeńskich, ślubnych oraz rocznicowych. W swojej ofercie posiadamy również użycie drona do nakręcenia niepowtarzalnych ujęć z lotu ptaka. Przy wyborze wynajmu fotografa i kamerzysty jest możliwość sfilmowania dronem kościoła, sali weselnej oraz sesji ślubnej.
Nasza praca na Państwa ślubie oraz weselu to wzajemna inspiracja ujęciami oraz wspólne pomysły. Przyzwyczajeni do współpracy ze sobą wiemy, jak najlepiej osiągnąć wspólną wizję Naszych Klientów. Miasta w jakich możemy mieć przyjemność z Państwem współpracować: Chojnice, Brusy, Czersk, Przechlewo, Tczew, Starogard Gdański, Bydgoszcz, Toruń, Tuchola, Człuchów, Gdańsk oraz Sopot.

Fotograf,Fotograf i Kamerzysta ślubny,Fotograf ślubny,Kamerzysta ślubny