fbpx

Nowoczesna fotografia ślubna.

Spis treści

Fotografia ślubna a rok 2020 / 2021.

Nowoczesna fotografia ślubna. Ostatnie lata, czyli rok 2020 i 2021 były niezwykle trudne dla branży fotografii ślubnej. Pandemia wywołała zamieszanie w organizacji i sposobach przygotowywania ślubów. Uroczystości były przekładane, bądź organizowane w ponadprogramowej liczbie na tak zwaną ostatnią chwilę. Mali przedsiębiorcy tacy jak dekoratorzy, fotografowie, konsultanci ślubni, firmy cateringowe tracili zlecenia, ponieśli duże straty. Stopniowe luzowanie obostrzeń w drugiej połowie 2021 r. dało nadzieję na powrót do normalności całej branży ślubnej. Również sytuacja fotografów i kamerzystów ślubnych ulega zmianie, ostatni rok niesie nadzieję i szanse na rozwój, również dla Łap moment.

Stawiamy na wdrażanie nowości.

Nasz zespół Łap moment składa się z dwóch profesjonalnych fotografów i kamerzysty. W swojej pracy Adrian, Michał i Mateusz stawiają na dobre relacje z klientami i wsłuchiwanie się w ich potrzeby. Realizując swoją pracę świadczą usługi oparte na wykorzystaniu nowoczesnych technologii. Nasz kamerzysta, Michał oferuje przygotowanie filmów w wersji 4 K i full HD, które można odtworzyć praktycznie wszędzie. Mateusz na życzenie wykona zdjęcia zarówno aparatem cyfrowym, jak i analogowym. Gdy warunki pogodowe na to pozwolą oferujemy możliwość wykonania zdjęć, bądź przygotowania reportażu ślubnego za pomocą drona. Zdjęcia, czy też filmy z drona pozwalają uwiecznić obrazy, których nie widzą para młoda oraz goście.

Sytuacje obowiązkowe do sfotografowania i sfilmowania.

W trakcie uroczystości ślubnej pamiętamy o obowiązkowych ujęciach, których nie może zabraknąć na naszych zdjęciach lub filmach. Uchwytujemy detale, takie jak dekoracje, elementy ubioru (biżuteria, ślubne buty, wiązanie włosów). Starannie śledzimy moment przygotowań do uroczystości pary młodej. Może to być wykonywanie makijażu, tworzenie fryzury, układanie muszki przez świadka. Niesamowicie wzruszającą chwilą podczas ślubu jest pierwsze spotkanie pary nowożeńców. Ubrani w piękne ślubne, stroje często nie mogą oderwać od siebie wzroku i ukryć łez. Kluczowe w trakcie całej uroczystości są ujęcia przysięgi małżeńskiej, stanowią najważniejszy element do uwiecznienia. Z dalszej perspektywy często pokazujemy parę młodą w otoczeniu bliskich, otaczające wszystkich uczestników uroczystości dekoracje. Podczas samego wesela kolejnym emocjonującym momentem jest powitanie młodej pary – już oficjalnie małżeństwa przez rodziców.

Wybór stylu fotografii ślubnej, reportażu ślubnego.

Kluczowym punktem w przygotowaniu się do pracy jest dla nas ustalenie wizji, planu działania z klientem. Omawiając warunki współpracy skupiamy się na dostosowaniu stylu do wymagań młodej pary. Są pary, które przygotowują ślub w klimacie kontaktu z naturą, stawiając na naturalne dekoracje, wybierając ,,zielone’’ miejsce do uroczystości, często w plenerze. Bywają młodzi, którzy łączą style nowoczesny z dawnym, kierując się w stronę wystroju i doboru dodatków – vintage. Style naszych fotografów i kamerzysty konstruowane są tak, aby zdjęcia bądź fotografie odzwierciedlały panującą podczas uroczystości atmosferę.

Fotograf,Fotograf ślubny,kamerzysta,Kamerzysta ślubny