fbpx

Jak wybrać właściwego fotografa. Fotograf ślubny w Chojnicach.

Zdjęcie Państwa młodych wykonane w Brusach na polu

Spis treści

Jak wybrać właściwego fotografa. Fotograf ślubny w Chojnicach

Fotograf ślubny w Chojnicach. Jeden z najważniejszych dni w życiu. Niepowtarzalne chwile, zapadające w pamięć. Magia miłości i szczęścia… czyli ślub, zawarcie małżeństwa. To niezwykle piękne, rodzinne wydarzenie, o którym marzą pary zakochanych. Zwieńczone jest zazwyczaj długim okresem, starannych przygotowań . Jedną z niezwykle istotnych decyzji, jaką musi podjąć młoda para podczas planowania uroczystości jest wybór fotografa.

Portfolio fotografa, czyli dorobek i styl autora zdjęć

Fotografowie Łap moment to profesjonaliści z dużym doświadczeniem, skupiający się na ukazywaniu naturalnych emocji, naturalności. W ich ofercie znajdziemy m.in. wykonanie zdjęć aparatami cyfrowymi, jak i analogowymi. Przykładowe zdjęcia i więcej szczegółów dotyczących dorobku fotografów Łap moment znaleźć można na stronie www.lapmoment.pl

Oferta fotografa, propozycje fotograf ślubny

Aby rozpocząć współpracę z fotografem należy zapoznać się z jego ofertą. Oferty dostępne są najczęściej na stronach internetowych i obejmują zazwyczaj kilka pakietów usług do wyboru. Ceny pakietów są zróżnicowane, głównie ze względu na rodzaj wykonywanych usług. Można zaliczyć do nich: ilość zdjęć, które należy obrobić, liczba godzin pracy, dodatkowe materiały fotograficzne.

Propozycje Łap moment

Fotografowie z Łap moment oferują do wyboru 2 pakiety. Tańszy – Foto Chwile i droższy -Foto Moment. Pakiety różnią się ceną ze względu na: liczbę godzin przepracowanych przez fotografa, czas obróbki cyfrowej, sesją plenerową (w droższym pakiecie istnieje możliwość wyboru terminu), ilością obrobionych zdjęć, ilością odbitek zdjęć i długością trasy darmowego dojazdu do klienta.

Fotograf,Fotograf ślubny